Podcastler

 • Seks Detoksu & Hayırsız İlişkiler

  Merhaba! Birazcık uzuncuk bir aradan sonra 23. bölümde hayırsız ilişkilerden, iç soğumasından, striptiz yaparak ego tatmin etmekten, evliyken aldatmaktan, seks detoksundan, parmaklardan ve konuyla çok alakasız şeylerden konuştuk. Bu arada bizi özlediniz mi? Biz AŞIRI özledik çünkü.

 • Depresyon & Influencer Nefreti

  Merhaba! 22. bölümde sizlere küçük bir sürprizimiz var, intromuz değişti! Umarız beğenirsiniz. Bu bölümde influencer nefretinden, flörtöz olmaktan, sosyal fobiden, kişisel gelişim kitaplarından ve depresyondan bahsettik. Bizler sonuna doğru epey bi duygulandık ve itirafçımız depresyon hırkası'na bir hediyemiz oldu. Sonuna kadar dinlemeniz dileğiyle. 

 • Bel Soğukluğu & Memnuniyet Anketi

  21. bölümümüzde bazı zührevi hastalıklardan, ilişkiye dönen flörtün artık ilgi göstermemesinden, afrodizyak etkisi yapan kokulardan, karşılıklı aldatmaktan ve kendini bulmaya çalışmaktan konuştuk. Ayrıca bir yılın kaç hafta olduğunu da unutmuş olabiliriz.

 • İtiraf Şöleni #2

  20. bölüme geldiğimize vallahi biz de inanamıyoruz, helal olsun bize di mi? Bu bölümde bu zamana kadar konuşmamayı tercih ettiğimiz itirafları konuştuğumuz İtiraf Şöleni #2 sizlerle!

 • Kleptomani & Sosyal Fobi

  Yeni bölümümüzde de sürpriz bir konuğumuz var. Bu bölümde kleptomani, sosyal fobi, ailenin küçükken seni trollemesi ve özlem ile ilgili konulardan konuşur gibi olduk.

 • Alışveriş Bağımlılığı & Çok Başlı Aşk

  Bu bölümde aynı anda birden fazla kişiye aşık olmaktan, arkadaşının kıyafetlerini gizlice giymekten, alışveriş bağımlılığından bahsettik. Normalden birazzcık fazla uzun olan bu bölümümüzde sürpriz bir konuğumuz da var!

 • Çıplak İnsanlar & Fal Baktırmak

  Merhabaa! Bu bölümde fal baktırmaktan, corona döneminde yollanan nude fotoğraflardan, eski sevgililerden ve gece ateşlenmekten bahsettik. 17. bölümün tadını çıkarın!

 • Tacizci Eski Sevgili & Düğün Takısı

  Merr haa baaa, uzuun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz. Bu bölümde nedense altın fiyatlarından, terbiyesiz eski sevgiliden, akraba teröründen, burçlardan ve maalesef yine bazı kaka anılarından konuştuk. Yeni bölüm sizlerle!

 • Soru & Cevap

  İtiraf itiraf nereye kadar dedik ve Instagram'dan sorduğunuz soruları cevapladık. Renkler neden böyle, isim neden Floşş, sifon nereden geliyor gibi soruları cevaplandırdığımız bölümümüz sizlerle! Keyifli dinlemeler!

 • Aldatma Bağımlılığı

  Sosyal medya kullanımı, aldatmaya olan bağımlılık, kürtaj ve eski sevgiliyi unutma taktikleri gibi konuları konuştuğumuz bölümümüz sizlerle. Anonim itiraflarınızı yollamak için buraya tıklayabilirsiniz.